Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Klub: | LKS Wójtowa |
Adres: | Wójtowa, małopolska |
, Wójtowa, 38-305 Lipinki | |
Strona www: | http://www.lks.wojtowa.pl |
Prezes: | Daniel Kozioł |
Rok założenia: | 1948 |
dzisiaj: 847, wczoraj: 801
ogółem: 4 449 121
statystyki szczegółowe
Znamy terminarz V Halowego Turnieju Seniorów PPN Gorlice. Tym razem mecze odbywać się będą na hali przy Zespole Szkół Zawodowych w Bieczu. Turniej odbędzie się w dniu 03.03.2012r. Nasza drużyna w fazie grupowej trafiła do grupy A wraz z "Torcida Smerekowiec, LKS Kobylanka I, KS Biecz i Moszczanka Moszczenica". Początek zmagań o godzinie 08:00. LKS Wójtowa pierwszy mecz turnieju rozegra o godz 08:00 z Torcida Smerekowiec.
Grupa A
1. LKS Kobylanka
2. LKS „Torcida” Smerekowiec
3. LKS „Moszczanka” Moszczenica
4. KS Biecz
5. LKS Wójtowa
Grupa B
1. LKS Uście Gorlickie
2. LKS Łużna
3. LKS „Sokół” Staszkówka
4. LKS Szymbark
5. KS Bobowa
Grupa C
1. LKS Orzeł Wojnarowa
2. LKS Zagórzany
3. LKS „Victoria” Śnietnica
4. LKS Kobylanka II
5. LKS „Ogień” Sękowa
ROZKŁAD GIER:
1. 8:00 Smerekowiec – Wójtowa
2. 8:15 Łużna – Bobowa
3. 8:30 Zagórzany – Sękowa
4. 8:45 Moszczenica – Biecz
5. 9:00 Staszkówka – Szymbark
6. 9:15 Śnietnica – Kobylanka II
7. 9:30 Wójtowa – Moszczenica
8. 9:45 Bobowa – Staszkówka
9. 10:00 Sękowa – Śnietnica
10. 10:15 Kobylanka I – Smerekowiec
11. 10:30 Uście Gorlickie – Łużna
12. 10:45 Orzeł Wojnarowa - LKS Zagórzany
13. 11:00 Moszczenica – Kobylanka I
14. 11:15 Staszkówka – Uście Gorlickie
15. 11:30 Śnietnica – Orzeł Wojnarowa
16. 11:45 Biecz – Wójtowa
17. 12:00 Szymbark – Bobowa
18. 12:15 Kobylanka II- Sękowa
19. 12:30 Kobylanka II – Biecz
20. 12:45 Uście Gorlickie – Szymbark
21. 13:00 Orzeł Wojnarowa – Kobylanka II
22. 13:15 Smerekowiec - Moszczenica
23. 13:30 Łużna – Staszkówka
24. 13:45 Zagórzany – Śnietnica
25. 14:00 Biecz – Smerekowiec
26. 14:15 Szymbark – Łużna
27. 14:30 Kobylanka II – Zagórzany
28. 14:45 Wójtowa – Kobylanka I
29. 15:00 Bobowa – Uście Gorlickie
30. 15:15 Sękowa – Orzeł Wojnarowa
ROZKŁAD GIER II FAZY
Zespół D3 oraz E3 – dwa najlepsze zespoły z trzecich miejsc w grupach, nie mogą być dolosowani do przeciwników z rozgrywek grupowych
MECZE ¼ FINAŁU:
1. 15:45 A 1 – D 3
2. 16:05 B 1 – E 3
3. 16:25 C 1 – A 2
4. 16:45 B 2 – C 2
MECZE ½ FINAŁU
1. 17:15 – zwycięzca meczu 1 – zwycięzca meczu 3
2. 17:30 – zwycięzca meczu 2 – zwycięzca meczu 4
MECZ O TRZECIE MIEJSCE:
17:50 – przegrany meczu I – przegrany meczu II
MECZ FINAŁOWY:
18:15 – zwycięzca meczu I – zwycięzca meczu II
WRĘCZENIE PUCHARÓW , DYPLOMÓW – ZAKOŃCZENIE TURNIEJU.
LKS Zagórzany | 3:4 | LKS Wójtowa |
2022-06-15, 18:00:00 Stadion w Zagórzanach! |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 30 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Nowy Sącz | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 31 |
|