LKS Wójtowa - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Zegar

Ankiety

Czy wygramy z Uściem Gorlickim?

Logowanie

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najnowsza galeria

PP Olimpijczyk Racławice - LKS Wójtowa
Ładowanie...

Losowa galeria

LKS Wójtowa - LKS Kobylanka
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
SlaweQ
status Gadu-Gadu
Damian
status Gadu-Gadu

O klubie

 

Klub: LKS Wójtowa
Adres: Wójtowa, małopolska
  , Wójtowa, 38-305 Lipinki
Strona www: http://www.lks.wojtowa.pl
Prezes: Artur Michalec
 Rok założenia: 1948


A - klasa Nowy Sącz - Gorlice

 

 

 

 

 

 

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 165, wczoraj: 249
ogółem: 776 350

statystyki szczegółowe

Buttony

Zczuba.tv

Aktualności

Znamy terminarz rundy wiosennej Ligi Okręgowej!

  • autor: rudy30120, 2014-02-23 17:09

Małymi kroczkami zbliża się inauguracja wiosennych zmagań Ligi Okręgowej. OZPN Nowy Sącz opublikował wstępny terminarz meczów Okręgówki który przedstawiamy...

Niespełna miesiąc pozostał, nam do rozpoczęcia rozgrywek ligi okręgowej, które, po zimowej przerwie ruszą 29 marca.  Pierwszym przeciwnikiem w rundzie wiosennej naszego zespołu, będzie Łosoś Łososina Dolna, którą podejmiemy na ich stadionie. Zbliżająca się runda potrwa do 22 czerwca, gdzie na koniec podejmiemy na własnym stadionie Victorie Witowice Dolne! 

Terminarz rozgrywek o mistrzostwo - KLASA OKRĘGOWA

 

w sezonie 2013/2014 – RUNDA II - wiosna 2014

                                                                                              Stan na dzień 3 luty 2014 r.

mecz zaległy:

154

Victoria

Orkan

23.03.2014

15.00

 

 

Kolejka: 18 w dniach 29/30 marca 2014 r.

 

154

Olimpia Pisarzowa

- Poprad Rytro

30.03.2014

16.00

   

155

Helena Nowy Sącz

- Korzenna Korzenna

29.03.2014

15.00

sobota

 

156

NKP Podhale Nowy Targ

- Szaflary Szaflary

30.03.2014

13.00

   

157

Orkan Szczyrzyc

- Sokół Słopnice

30.03.2014

16.00

   

158

Kobylanka Kobylanka

- Hart Tęgoborze

29.03.2014

16.00

sobota

 

159

Łosoś Łososina Dolna

- Wójtowa Lipinki

30.03.2014

16.00

   

160

Victoria Witowice Dolne

- Huragan Waksmund

30.03.2014

16.00

   

161

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- pauza

       

162

Grybovia Grybów

- Gród Podegrodzie

30.03.2014

16.00

   

 

Kolejka: 19 w dniach 5 / 6 kwietnia 2014 r.

 

163

Grybovia Grybów

- Olimpia Pisarzowa

06.04.2014

16.30

   

164

Gród Podegrodzie

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

06.04.2014

16.30

   

165

Victoria Witowice Dolne

- pauza

       

166

Huragan Waksmund

- Łosoś Łososina Dolna

06.04.2014

11.00

   

167

Wójtowa Lipinki

- Kobylanka Kobylanka

05.04.2014

16.30

sobota

 

168

Hart Tęgoborze

- Orkan Szczyrzyc

06.04.2014

17.00

   

169

Sokół Słopnice

- NKP Podhale Nowy Targ

06.04.2014

13.00

   

170

Szaflary Szaflary

- Helena Nowy Sącz

06,04.2014

16.30

   

171

Korzenna Korzenna

- Poprad Rytro

06.04.2014

11.00

   

 

Kolejka: 20 w dniach 12 / 13 kwietnia 2014 r.

 

172

Olimpia Pisarzowa

- Korzenna Korzenna

13.04.2014

11.00

   

173

Poprad Rytro

- Szaflary Szaflary

13.04.2014

16.30

   

174

Helena Nowy Sącz

- Sokół Słopnice

12.04.2014

15.00

sobota

 

175

NKP Podhale Nowy Targ

- Hart Tęgoborze

13.04.2014

16.30

   

176

Orkan Szczyrzyc

- Wójtowa Lipinki

13.04.2014

16.30

   

177

Kobylanka Kobylanka

- Huragan Waksmund

12.04.2014

16.30

sobota

 

178

Łosoś Łososina Dolna

- pauza

       

179

Victoria Witowice Dolne

- Gród Podegrodzie

13.04.2014

16.30

   

180

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Grybovia Grybów

13.04.2014

16.30

   

 

Kolejka: 21 w dniach 19 kwietnia 2014 r. ( Wielka Sobota )

 

181

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Olimpia Pisarzowa

19.04.2014

14.00

   

182

Grybovia Grybów

- Victoria Witowice Dolne

19.04.2014

14.00

   

183

Gród Podegrodzie

- Łosoś Łososina Dolna

19.04.2014

14.00

   

184

Kobylanka Kobylanka

- pauza

       

185

Huragan Waksmund

- Orkan Szczyrzyc

19.04.2014

14.00

   

186

Wójtowa Lipinki

- NKP Podhale Nowy Targ

19.04.2014

11.00

   

187

Hart Tęgoborze

- Helena Nowy Sącz

19.04.2014

14.00

   

188

SOKÓŁ SŁOPNICE

- Poprad Rytro

19.04.2014

11.00

   

189

Szaflary Szaflary

- Korzenna Korzenna

19.04.2014

11.00

   

 

 

Kolejka: 22 w dniach 26 / 27 kwietnia 2014 r.

190

Olimpia Pisarzowa

- Szaflary Szaflary

27.04.2014

17.00

   

191

Korzenna Korzenna

- Sokół Słopnice

27.04.2014

11.00

   

192

Poprad Rytro

- Hart Tęgoborze

27.04.2014

15.00

   

193

Helena Nowy Sącz

- Wójtowa Lipinki

26.04.2014

16.00

sobota

 

194

NKP Podhale Nowy Targ

- Huragan Waksmund

26.04.2014

17.00

sobota

 

195

Orkan Szczyrzyc

- pauza

       

196

Kobylanka Kobylanka

- Gród Podegrodzie

26.04.2014

17.00

sobota

 

197

Łosoś Łososina Dolna

- Grybovia Grybów

27.04.2014

17.00

   

198

Victoria Witowice Dolne

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

27.04.2014

17.00

   

 

Kolejka: 23 w dniach 01.05.2014 r. ( czwartek )

199

Victoria Witowice Dolne

- Olimpia Pisarzowa

01.05.2014

15.00

   

200

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Łosoś Łososina Dolna

01.05.2014

15.00

   

201

Kobylanka Kobylanka

- Grybovia Grybów

30.04.2014

17.00

środa

 

202

Gród Podegrodzie

- Orkan Szczyrzyc

01.05.2014

15.00

   

203

NKP Podhale Nowy Targ

- pauza

       

204

Huragan Waksmund

- Helena Nowy Sącz

01.05.2014

15.00

   

205

Wójtowa Lipinki

- Poprad Rytro

01.05.2014

15.00

   

206

Hart Tęgoborze

- Korzenna Korzenna

01.05.2014

15.00

   

207

Sokół Słopnice

- Szaflary Szaflary

01.05.2014

15.00

   

 

Kolejka: 24 w dniach 3 / 4 maja 2014 r.

208

Olimpia Pisarzowa

- Sokół Słopnice

04.05.2014

17.00

   

209

Szaflary Szaflary

- Hart Tęgoborze

04.05.2014

17.00

   

210

Korzenna Korzenna

- Wójtowa Lipinki

04 .05.2014

11.00

   

211

Poprad Rytro

- Huragan Waksmund

04.05.2014

17.00

   

212

Helena Nowy Sącz

- pauza

       

213

NKP Podhale Nowy Targ

- Gród Podegrodzie

03.05.2014

17.00

sobota

 

214

Orkan Szczyrzyc

- Grybovia Grybów

04.05.2014

17.00

   

215

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Kobylanka Kobylanka

04.05.2014

17.00

   

216

Łosoś Łososina Dolna

- Victoria Witowice Dolne

04.05.2014

17.00

   

 

Kolejka: 25 w dniach 10 / 11 maja 2014

217

Łosoś Łososina Dolna

- Olimpia Pisarzowa

11.05.2014

17.30

   

218

Victoria Witowice Dolne

- Kobylanka Kobylanka

11.05.2014

17.30

   

219

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Orkan Szczyrzyc

11.05.2014

17.30

   

220

Grybovia Grybów

- NKP Podhale Nowy Targ

11.05.2014

11.00

   

221

Gród Podegrodzie

- Helena Nowy Sącz

10.05.2014

17.30

sobota

 

223

Huragan Waksmund

- Korzenna Korzenna

11.05.2014

17.30

   

224

Wójtowa Lipinki

- Szaflary Szaflary

10.05.2014

17.30

sobota

 

225

Hart Tęgoborze

- Sokół Słopnice

11.05.2014

17.30

   

 

Kolejka: 26 w dniach 14.05.2014 r.(środa)

226

Olimpia Pisarzowa

- Hart Tęgoborze

14.05.2014

18.00

   

227

Sokół Słopnice

- Wójtowa Lipinki

14.05.2014

18.00

   

228

Szaflary Szaflary

- Huragan Waksmund

14.05.2014

18.00

   

230

Poprad Rytro

- Gród Podegrodzie

14.05.2014

18.00

   

231

Helena Nowy Sącz

- Grybovia Grybów

14.05.2014

18.00

   

232

NKP Podhale Nowy Targ

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

14.05.2014

18.00

   

233

Orkan Szczyrzyc

- Victoria Witowice Dolne

14.05.2014

18.00

   

234

Kobylanka Kobylanka

- Łosoś Łososina Dolna

14.05.2014

18.00

   

 

 

Kolejka: 27 w dniach 17 / 18 maja 2014 r.

235

Kobylanka Kobylanka

- Olimpia Pisarzowa

17.05.2014

17.00

sobota

 

236

Łosoś Łososina Dolna

- Orkan Szczyrzyc

18.05.2014

18.00

   

237

Victoria Witowice Dolne

- NKP Podhale Nowy Targ

18.05.2014

18.00

   

238

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Helena Nowy Sącz

18.05.2014

18.00

   

239

Grybovia Grybów

- Poprad Rytro

18.05.2014

15.00

   

240

Gród Podegrodzie

- Korzenna Korzenna

18.05.2014

11.00

   

241

Szaflary Szaflary

- pauza

       

242

Huragan Waksmund

- Sokół Słopnice

18.05.2014

18.00

   

243

Wójtowa Lipinki

- Hart Tęgoborze

17.05.2014

17.00

sobota

 

 

Kolejka: 28 w dniach 24 / 25 maja 2014 r.

244

Olimpia Pisarzowa

- Wójtowa Lipinki

25.05.2014

18.00

   

245

Hart Tęgoborze

- Huragan Waksmund

25.05.2014

18.00

   

246

Sokół Słopnice

- pauza

       

247

Szaflary Szaflary

- Gród Podegrodzie

25.05.2014

17.00

   

248

Korzenna Korzenna

- Grybovia Grybów

25.05.2014

11.00

   

249

Poprad Rytro

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

25.05.2014

18.00

   

250

Helena Nowy Sącz

- Victoria Witowice Dolne

24.05.2014

18.00

sobota

 

251

NKP Podhale Nowy Targ

- Łosoś Łososina Dolna

24.05.2014

18.00

sobota

 

252

Orkan Szczyrzyc

- Kobylanka Kobylanka

25.05.2014

18.00

   

 

Kolejka: 29 w dniach 31 maja / 1 czerwca 2014 r.

253

Orkan Szczyrzyc

- Olimpia Pisarzowa

01.06.2014

18.00

   

254

Kobylanka Kobylanka

- NKP Podhale Nowy Targ

31.05.2014

18.00

sobota

 

255

Łosoś Łososina Dolna

- Helena Nowy Sącz

01.06.2014

17.00

   

256

Victoria Witowice Dolne

- Poprad Rytro

01.06.2014

18.00

   

257

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Korzenna Korzenna

01.06.2014

14.00

   

258

Grybovia Grybów

- Szaflary Szaflary

01.06.2014

18.00

   

259

Gród Podegrodzie

- Sokół Słopnice

31.05.2014

18.00

sobota

 

260

- Hart Tęgoborze

- pauza

       

261

Huragan Waksmund

- Wójtowa Lipinki

01.06.2014

18.00

   

 

Kolejka: 30 w dniach 4 czerwca 2014 r. (środa)

262

Olimpia Pisarzowa

- Huragan Waksmund

04.06.2014

18.00

   

263

Wójtowa Lipinki

- pauza

       

264

Hart Tęgoborze

- Gród Podegrodzie

04.06.2014

18.00

   

265

SOKÓŁ SŁOPNICE

- Grybovia Grybów

04.06.2014

18.00

   

266

Szaflary Szaflary

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

04.06.2014

18.00

   

267

Korzenna Korzenna

- Victoria Witowice Dolne

04.06.2014

18.00

   

268

Poprad Rytro

- Łosoś Łososina Dolna

04.06.2014

18.00

   

269

Helena Nowy Sącz

- Kobylanka Kobylanka

04.06.2014

18.00

   

270

NKP Podhale Nowy Targ

- Orkan Szczyrzyc

04.06.2014

18.00

   

 

Kolejka: 31 w dniach 7 / 8 czerwca 2014 r.

271

NKP Podhale Nowy Targ

- Olimpia Pisarzowa

07.06.2014

18.00

sobota

 

272

Orkan Szczyrzyc

- Helena Nowy Sącz

08.06.2014

18.00

   

273

Kobylanka Kobylanka

- Poprad Rytro

07.06.2014

17.00

sobota

 

274

Łosoś Łososina Dolna

- Korzenna Korzenna

08.06.2014

18.00

   

275

Victoria Witowice Dolne

- Szaflary Szaflary

08.06.2014

18.00

   

276

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Sokół Słopnice

08.06.2014

17.00

   

277

Grybovia Grybów

- Hart Tęgoborze

08.06.2014

18.00

   

278

Gród Podegrodzie

- Wójtowa Lipinki

08.06.2014

18.00

   

 

Kolejka: 32 w dniach   14 / 15 czerwca 2014 r.

280

Olimpia Pisarzowa

- pauza

       

281

Huragan Waksmund

- Gród Podegrodzie

15.06.2014

17.00

   

282

Wójtowa Lipinki

- Grybovia Grybów

14.06.2014

16.00

sobota

 

283

Hart Tęgoborze

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

15.06.2014

18.00

   

284

Sokół Słopnice

- Victoria Witowice Dolne

15.06.2014

18.00

   

285

Szaflary Szaflary

- Łosoś Łososina Dolna

15.06.2014

17.00

   

286

Korzenna Korzenna

- Kobylanka Kobylanka

15.06.2014

11.00

   

287

Poprad Rytro

- Orkan Szczyrzyc

15.06.2014

18.00

   

288

Helena Nowy Sącz

- NKP Podhale Nowy Targ

14.06.2014

17.00

sobota

 

 

Kolejka: 33 w dniu 19 czerwca 2014 r. (czwartek)

289

Olimpia Pisarzowa

- Helena Nowy Sącz

19.06.2014

18.00

   

290

NKP Podhale Nowy Targ

- Poprad Rytro

19.06.2014

18.00

   

291

Orkan Szczyrzyc

- Korzenna Korzenna

19.06.2014

18.00

   

292

Kobylanka Kobylanka

- Szaflary Szaflary

19.06.2014

18.00

   

293

Łosoś Łososina Dolna

- Sokół Słopnice

19.06.2014

18.00

   

294

Victoria Witowice Dolne

- Hart Tęgoborze

19.06.2014

18.00

   

295

Ogniwo Piwniczna Zdrój

- Wójtowa Lipinki

19.06.2014

18.00

   

296

Grybovia Grybów

- Huragan Waksmund

19.06.2014

18.00

   

297

Gród Podegrodzie

- pauza

       

 

Kolejka: 34 w dniu 22 czerwca 2014 r. (niedziela)

298

Olimpia Pisarzowa

- Gród Podegrodzie

22.06.2014

18.00

   

299

Grybovia Grybów

- pauza

       

300

Huragan Waksmund

- Ogniwo Piwniczna Zdrój

22.06.2014

18.00

   

301

Wójtowa Lipinki

- Victoria Witowice Dolne

22.06.2014

18.00

   

302

Hart Tęgoborze

- Łosoś Łososina Dolna

22.06.2014

18.00

   

303

Sokół Słopnice

- Kobylanka Kobylanka

22.06.2014

18.00

   

304

Szaflary Szaflary

- Orkan Szczyrzyc

22.06.2014

18.00

   

305

Korzenna Korzenna

- NKP Podhale Nowy Targ

22.06.2014

18.00

   

306

Poprad Rytro

- Helena Nowy Sącz

22.06.2014

18.00

   

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [527]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

LKS WójtowaLKS Uście Gorlickie
LKS Wójtowa   LKS Uście Gorlickie
2018-09-23, 14:00:00

Stadion w Wójtowej!

Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS RopaLKS Wójtowa
KS Ropa 3:1 LKS Wójtowa
2018-09-16, 11:00:00
Stadion w Ropie!
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
KS Ropa 3:1 LKS Wójtowa
LKS Uście Gorlickie 2:2 LKS Kobylanka
GKS Moszczanka Moszczenica 4:3 Biała Brunary
Sokół Staszkówka 4:3 LKS Nafta Kryg
Glinik Gorlice || LKS Zagórzany
Ogień Sękowa 2:0 KS Bobowa
Wicher Mogilno 3:2 KS Podhalanin Biecz

Tabela ligowa

Sport.pl

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
LKS Kobylanka - GKS Moszczanka Moszczenica
KS Podhalanin Biecz - KS Ropa
KS Bobowa - Wicher Mogilno
LKS Zagórzany - Ogień Sękowa
LKS Nafta Kryg - Glinik Gorlice ||
Biała Brunary - Sokół Staszkówka
LKS Wójtowa - LKS Uście Gorlickie

Statystyki drużyny

Kalendarium

20

09-2018

czwartek

25 urodziny obchodzi Szymon Mika

21

09-2018

piątek

Trening Seniorów

22

09-2018

sobota

23

09-2018

niedziela

LKS Wójtowa - LKS Uście Gorlickie - 14:00

24

09-2018

pon.

25

09-2018

wtorek

Trening Seniorów

26

09-2018

środa

Facebook